Iron Man 2 Theme

Iron Man 2 Theme 1.0

Iron Man w Twojej Nokii

Zalety

  • Zawiera dwie tapety Iron Man
  • Atrakcyjne ikony
  • Czerwony i żółty kolor w menu

Wady

  • Instaluje dodatkowe aplikacje

Dobry
7

Iron Man 2 Theme to schemat wyglądu dla posiadaczy telefonów Nokia. Twoim telefonem zawładnie potężny Iron Man. Jeśli lubisz postacie z komiksów, pobierz Iron Man 2 Theme.

Iron Man 2 Theme to kompozycja graficzna dla telefonów Nokia z systemem Symbian S60 3th. Zawiera dwie tapety z komiksowym superbohaterem, nowe oznaczenia stanu baterii i zasięgu sieci oraz nowy wygląd zegara. Wszystko utrzymane w stylu gadżetów Iron Man. Po wejściu do menu naszym oczom ukażą się również nowe ikonki. Schemat kolorów utrzymany jest w czerwieni i żółci - kolorach Iron Mana.

Iron Man 2 Theme spodoba się tym, którzy lubią wyraźne kolory i niestandardowe ikony. Cała kompozycja jest dość pstrokata, ale czerwony połączony z żółtym bardzo dobrze kontrastują ze sobą i nie ma problemów z czytelnością napisów w menu. Pomaga w tym również ciemna tapeta w tle.

Iron Man 2 Theme spodoba się fanom filmowego i komiksowego superbohatera. Polecamy go również tym, którzy lubią eksperymentować z wyglądem swojego telefonu Nokia i nie przerażają ich zdecydowane i soczyste barwy menu.

Iron Man 2 Theme

Download

Iron Man 2 Theme 1.0

Opinie użytkowników o Iron Man 2 Theme